25 vitalitātes gadi

Jau kopš 1990. gada New Nordic domā un strādā savādāk kā citi. Ar lielu entuziasmu un aizrautību tiek izgudroti un attīstīti produkti, kuru pamatā ir augu sastāvdaļas, kas varētu nostiprināt vitalitāti un cīnītos ar vecuma izraisītām veselības problēmām. Kompānija ir viena no pionieriem, kas pēta augu molekulu ietekmi uz cilvēka komplicētajiem organisma procesiem pat šūnu līmenī. Svarīgi ir izprast kādas papildus uzturvielas nepieciešamas, lai aktivizētos konkrētas ķermeņa daļas šūnas, piemēram, acīs vai smadzenēs.

Oriģinālas zviedru tabletes Blue Berry™ - acīm, ir kļuvušas par labi zināmu un atzītu uztura bagātinātāju jebkura vecuma cilvēkiem. Tāpat arī ikoniskie  Hair Volume™ un BioDrain™ . Patērētāji jau ir iemācījušies atpazīt un atrast New Nordic produktus savās mīļākajās aptiekās. Produktu iepakojumi ir dažādās interesantās krāsās atkarībā no tā, kādai veselības kategorijai produkts ir domāts, tomēr visus vieno kopīga iezīme - sudraba koks, kas ir kompānijas logo.

Arvien vairāk cilvēku dienu no dienas izjūt New Nordic tablešu pozitīvo efektu. Šobrīd jau miljoniem cilvēku vairāk kā 30 valstīs, sākot no Ķīnas austrumiem līdz pat ASV rietumiem, lieto vienu vai vairākus New Nordic produktus kā neatņemamu savu ikdienas sastāvdaļu. Ir tiešām patīkami un pacilājoši saglabāt savu labsajūtu un vitalitāti gadu no gada. Ļaujiet New Nordic parādīt Jums šo ceļu!