Par mums "New Nordic"

 Prieks nozīmē saglabāt enerģiju gadu pēc gada.

Jaunā dzīvesveida ideja ir dzimusi Skandināvijā, kur cilvēki dzīvo līdzās dabai. Pašlaik šī ideja izplatās pa visu pasauli.

Divi „New Nordic” dibinātāji, kurus mudināja vēlme pēc izmaiņām un kuriem bija vīzija izmantot neparasto dabas spēku dot cilvēkiem vairāk enerģijas, ir nosprauduši mērķi ražot inovatīvus un daudz efektīvākus dabīgos produktus.

No paša sākuma, vairāk nekā pirms 20 gadiem, „New Nordic” koncentrējās uz produktu inovāciju, un tā līdz šim ir „New Nordic” stratēģijas būtība.
Kompānija klausās un mācās no vietējām un visnomaļākajos zemes stūros esošajām kultūrām. „New Nordic” koncentrējas uz dabīgiem produktiem, kuri, vadoties pēc drošiem zinātniskajiem pierādījumiem, palielina enerģiju un mudina uz aktīvu dzīvi pat vecāka gadu gājuma cilvēkus. Tad kompānija produktus rafinē, analizē un testē kontrolētos apstākļos. Šī atbildīgā attieksme ir „New Nordic” produkcijas piedāvājuma pamats.

Visus savus produktus „New Nordic” ražo Skandināvijā, vismodernākajās farmācijas ražotnēs. Tas notiek, pateicoties talantīgiem un īpaši kvalificētiem cilvēkiem. „New Nordic” komandu veido cilvēki, kam piemīt uzņēmīguma gars, starptautiskā orientācija, un kuri sirsnīgi vērtē veselīgu dzīvesveidu. Kompānija vadās pēc skandināvu vērtībām, un tās vadība ir virzīta uz rezultātu sasniegšanu un personības pilnveidošanu.

Katrā kultūrā visā pasaulē arvien vairāk cilvēku sāk saprast, ka dabīgi veselības produkti var palīdzēt saglabāt enerģiju un uzlabot dzīves kvalitāti. Aizvien vairāk gados vecu cilvēku var baudīt priekus, ko dod vitalitāte.

„New Nordic” uzņemas atbildību par produkta kvalitāti, kas nemainās ceļā no laukiem un mežiem līdz iesaiņojumam aptiekā, kā arī pastāvīgi pilnveido produkta piedāvājumu. Tieši tāpēc „New Nordic” „Sudraba kociņa” zīme – tā ir kvalitātes zīme, kas parāda, ka „New Nordic” pasaulē zināmo uztura bagātinātājiem uzticas miljoniem, un tos pārdod vairāk nekā 50 000 aptieku visā pasaulē.

Ļaujiet „New Nordic” jums parādīt veidu kā kļūt sparīgākiem!