Active Legs™

19,47 €

Pieejamība: Ir noliktavā

  • VĒNU FUNKCIJU UZTURĒŠANAI
  • TIKAI 1 TABLETE DIENĀ
  • SATUR PIEJŪRAS PRIEDES MIZAS EKSTRAKTS PALĪDZ SAGLABĀT NORMĀLU ASINSVADU SIENIŅU STĀVOKLI UN ASINS CIRKULĀCIJU

Jūs apgrūtina nogurušas un smagas kājas?

Jūtat, ka kājas nogurst ne tikai ejot, bet arī sēžot?

 

Katru dienu cilvēks nostaigā vairākus simtus soļu un ar katru soli paceļ savu svaru. Un visu šo smago darbu veic kājas. Nav nekāds brīnums, ka dienas beigās ļoti daudz cilvēku kājās sajūt smaguma sajūtu un nogurumu. Ja Jūsu darbs ir saistīts ar ilgstošu atrašanos kājās, tad nepieciešamība pievērst papildus uzmanību kāju veselībai, labsajūtai un komfortam ir īpaši izteikta. Diemžēl nepatīkamā smaguma sajūta kājās var rasties ne tikai no regulāras staigāšanas, bet arī no ilgstošas sēdēšanas, piemēram, lidojot ar lidmašīnu, ceļojot ar automašīnu vai autobusu, pēc ilgstošām sanāksmēm. Lai izvairītos no nepatīkamajām sajūtām, nepieciešams regulāri kājas radināt pie fiziskās slodzes, nostiprināt apakšstilbu muskuļus un uzturēt normālu kāju asinsvadu – vēnu funkciju.

 

Skandināvu tabletes Active Legs

Uztura bagātinātāja Active Legs tablešu sastāvā esošais C vitamīns palīdz saglabāt normālu kolagēna daudzuma izveidošanos, kas ir nepieciešams normālai asinsvadu funkcijai. Piejūras priežu mizas ekstrakts palīdz uzturēt normālu asinsvadu sieniņu stāvokli un asinsriti. Tāpat ir svarīgs daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

 

Piejūras priežu (Pinus pinaster Aiton) mizas ekstrakts

Piejūras priežu mizas ekstraktā ir bioloģiski aktīvās vielas – oligomēru proantocianīdi. Šīs vielas palīdz uzturēt normālu asinsvadu sieniņu stāvokli un asinsriti.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

  1. Atsauksmi uzrakstīja Natālija (Publicēta 13.08.16)

    Ilgi mocijos ar pietūkušām kājām.Ieraudzīju internetā jūsu mājas lapu.kur pasūtīju Active Legs. Tagad problēmu nau,jo esmu bijusi ekskyrsijās Londonā un Stokholmā,bet pateicoties šīm zālēm kājas bija normālas un liels paldies.


Uzraksti savu vērtējumu

Tu vērtē Active Legs™

Kā tu vērtē šo produktu? *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Vērtējums
Aktīvās vielas: 1 tablete % NRV*
Piejūras priedes (Pinus pinaster Aiton) 360 mg  
mizas ekstr. (95 % OPC**) (342 mg OPC)  
Vīnogu (Vitis vinifera L.) 360 mg  
lapu ekstr. (5 % OPC**) (18 mg OPC)  
C vitamīns 40 mg 50 %
Melno piparu (Piper nigrum L.) 20 mg  
ekstr. (40 % piperīns) (8 mg piperīns)  
*NRV – uzturvielu atsauces vērtība.    
**OPC – oligomēra proantocianidīns.    

Lietošana
Lietot 1 tableti dienā ēdienreizes laikā.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 18 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

Sastāvdaļas
Piejūras priedes (Pinus pinaster Aiton) mizas ekstr., vīnogu (Vitis vinifera L.) lapu ekstr., mikrokristāliskā celuloze (pretsalipes viela), L-askorbīnskābe, melno piparu (Piper nigrum L.) ekstr., šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls (stabilizētājs), hidroksipropilmetilceluloze (biezinātājs), magnija stearāts (stabilizētājs), silīcija dioksīds (pretsalipes viela).