Active Liver™

17,98 €

Pieejamība: Ir noliktavā

  • AKNĀM
  • JAPĀNAS DIŽSŪRENES, ARTIŠOKA UN KURKUMAS EKSTRAKTI 
  • HOLĪNS
  • 30 TABLETES
  • UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

VAI JŪSU AKNAS IR APTAUKOJUŠĀS?
Kad dzīvojat aktīvu dzīvesveidu, aizraujaties ar ātri pagatavotiem ēdieniem, ēdat lielas, sātīgu ēdienu porcijas, Jūsu aknām un žults sistēmai var tikt nodarīts kaitējums. Alkohols, taukains ēdiens ir milzīgs izaicinājums visam organismam, sevišķi – aknām. Tādas pazīmes kā iesārta „sūkļa veida“ āda, liekais svars, palēnināta vielmaiņa, vēdera pūšana var liecināt par to, ka Jūsu aknas nevar atbilstoši pildīt savas funkcijas un aknās uzkrājas taukvielas. Lūk, kādēļ ir svarīgi regulāri rūpēties un palīdzēt savām aknām!

 

Daudzu cilvēku aknās ir tauki. Ja tauku daudzums nav lielāks par 10% no visa aknu svara, tā tiek uzskatīta par normu. Taču “aptaukojušās” aknas var neatbilstoši pildīt organisma filtra funkcijas un ietekmēt Jūsu pašsajūtu. „Aptaukojušās“ aknas galvenokārt ir cilvēkiem, kam ir liekais svars. Viens no iemesliem var būt dabīgās organisma vielas – holīna trūkums, kas ir obligāta sastāvdaļa taukvielu „izvadīšanai“ no aknām – tādā veidā aknas tiek aizsargātas no taukvielu uzkrājumiem.

 

TAS IR INTERESANTI...
Aknas ir viens no svarīgākajiem organisma filtriem. Aknas pilda svarīgāko organisma attīrīšanas funkciju, jo visas kaitīgās vielas tiek pārstrādātas aknās, savukārt pārstrādātās – no organisma tiek izvadītas ārā. Aknas piedalās olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un citos vielmaiņu procesos, attīra asinis, kas plūst no zarnu trakta uz sirdi, kurās, bez uzņemtajām vajadzīgām uzturvielām, ir ļoti daudz arī kaitīgu vielu. Taču, ja balanss starp šiem procesiem, kas noris aknās, tiek traucēts, aknās var sākt uzkrāties tauku pilītes un aknas var „aptaukoties“.

 

ACTIVE LIVER
Active Liver Jums palīdzēs uzturēt normālu aknu un žults sistēmas darbību, sašķelt taukvielas un uzlabot gremošanas sistēmu. Vīnogu sēklu ekstraktā esošajiem polifenoliem piemīt antioksidējošas īpašības, īstā kurkuma un artišoku ekstrakti veicina taukvielu šķelšanos un sagremošanu, savukārt holīns ir svarīgs, izvadot taukvielas no aknām. Japānas dižsūrene dabiski satur polifenolu resveratrolu, kas ir dabīgs antioksidants. Viena Active Liver tablete satur 195mg resveratrola.  Neaizmirstiet, ka būtiska nozīme ir dažādam un sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

  1. Atsauksmi uzrakstīja gliepins (Publicēta 21.11.16)

    Pēc vājprātīgām egoistiskām izklaidēm pret ķermeni, maza balva aknām. Iesaku laiku pa laikam profilaksei


Uzraksti savu vērtējumu

Tu vērtē Active Liver™

Kā tu vērtē šo produktu? *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Vērtējums
AKTĪVAS VIELAS
 1 tabletē

Japānas dižsūrenes (Fallopia japonica Houtt.) ekstr. 35:1 (50% resveratrola)           

390 mg (195mg resveratrola)
Artišoka (Cynara scolymus L.) lapu ekstr. 13,5:1)
222 mg 
Kurkumas (Curcuma longa L.) sakneņu ekstr. 8:1
150 mg
Holīns 85 mg
Vīnogu (Vitis vinifera L.) lapu ekstr. (5 % OPC*) 50 mg (2,5 mg OPC*)
Melno piparu (Piper nigrum L.) ekstr. (40 % piperīns) 25 mg (10 mg piperīns)

*OPC – oligomēra proantocianidīns.

 

LIETOŠANA
Lietot 1 tableti dienā ēdienreizes laikā.

 

Satur augu sastāvdaļas. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

 

SASTĀVS
Mikrokristāliskā celuloze (pretsalipes viela), Japānas dižsūrenes (Fallopia japonica Houtt.) ekstr., artišoka (Cynara scolymus L.) lapu ekstr., holīna hidrotartrāts, kurkumas (Curcuma longa L.) sakneņu ekstr., vīnogu (Vitis vinifera L.) lapu ekstr., melno piparu (Piper nigrum L.) ekstr., šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls (stabilizētājs), hidroksipropilmetilceluloze (biezinātājs), magnija stearāts (stabilizētājs), silīcija dioksīds (pretsalipes viela).