Coffee Diet™

35,88 €

Pieejamība: Ir noliktavā

 • SVARA SMAZINĀŠANAI
 • ZAĻO KAFIJAS PUPINU EKSTRAKTS 
 • SATUR KOFEĪNU (KOFEĪNA DAUDZUMS DIENNAKTS DEVĀ IR 18 MG)
 • 120 TABLETES
 • UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

KᾹDĒĻ PALIELINĀS SVARS?
Nesabalansēts ēdiens, sēdošs darbs, ērts dīvāns televizora priekšā, dažādas uzkodas, fizisko aktivitāšu trūkums var ietekmēt ķermeņa svara palielināšanos, jo tiek saņemts daudz lielāks kaloriju daudzums, nekā tas patiesībā vajadzīgs mūsu organismam. Un kur nu vēl stress...

 

STRESS UN ĶERMEŅA SVARS
Stress ir mūsu ikdienas sastāvdaļa. Tas ne tikai ietekmē mūsu psiholoģisko pašsajūtu, bet arī veicina ātrāku hormona, kas veicina apetīti, izveidošanos. Kad vēlamies kompensēt emocionālo diskomfortu, nedomājot ēdam tik, cik mums lien vēderā, starp ēdienreizēm lietojam uzkodas, lai varētu nomierināties, mazināt stresu, lai mums būtu patīkamas sajūtas un varētu atslābt.

 

COFFEE DIET
Ir pierādīts, ka Coffee Diet sastāvā esošais glukomanāns, kas tiek iegūts no Konjac auga (lat. Amorphophallus konjac K. Koch) saknēm, palīdz mazināt svaru. Atbilstošs efekts novērojams jau diennakts laikā, pirms ēšanas izlietojot 3 g glukomanāna trīs porcijās pa 1 g, kopā izdzerot 1–2 glāzes ūdens, ja ievērojat samazinātas enerģētiskās vērtības diētu. Zaļajās kafijas pupiņās ir bioloģiski aktīvas vielas – hlorogēnskābe, kas sašķeļ pupiņas to grauzdēšanas laikā. Savukārt B12 vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Tāpat ir svarīgs dažāds un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 1. Atsauksmi uzrakstīja Kristine (Publicēta 14.07.17)

  Lietoju šo preperātu trīs dienas kopā ar pareizu sabalansētu diētu. Ievērojami mazinās apetīte, kā arī jau mīnus 2.1kg.

 2. Atsauksmi uzrakstīja Vita (Publicēta 30.05.17)

  Esmu apmierināta ar produktu.Uzlabojas pašsajūta,vairāk enerģijas, svars lēnām samazinās vēders nepūšas.Iesaku arī citiem. Paldies.

 3. Atsauksmi uzrakstīja Diana (Publicēta 26.01.17)

  Produkts nav brīnumlīdzeklis, kas izsūks liekos kilogramus.Taču tas būs ļoti labs palīgs pareizam uzturam vai diētai. Ievērojami stimulē vielmaiņu.


Uzraksti savu vērtējumu

Tu vērtē Coffee Diet™

Kā tu vērtē šo produktu? *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Vērtējums
AKTĪVĀS VIELAS
 6 tabletēs % NRV* 
Glukomannāns (Amorphophallus konjac K. Koch) 3000 mg   
Zaļo kafijas pupiņu (Coffea arabica L.) ekstr. 15:1
(45 % hlorogēnskābe, 2 % kofeīns)
900 mg (405 mg hlorogēnskābe,
18 mg kofeīns)
 
Vitamīns B12  6 µg 240 % 

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

   

LIETOŠANA
Lietot 2 tabletes 3 reizes dienā 15–30 min. pirms ēšanas, uzdzerot 1–2 glāzes ūdens. Ieteicams uzņemt vielu kopā ar pietiekamu ūdens daudzumu, lai nodrošinātu, ka tā nonāk kuņģī. Gadījumā, ja cilvēkam ir rīšanas traucējumi vai viela tiek uzņemta, neuzdzerot pietiekami daudz šķidruma, pastāv aizrīšanās risks.

Satur augu sastāvdaļas. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 18 gadiem un grūtniecēm. Sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 oC.

SASTĀVS
Glukomannāns (Amorphophallus konjac K. Koch), polivinilpirolidons (stabilizētājs), zaļo kafijas pupiņu (Coffea arabica L.) ekstr., šķērsšūtā nātrija karboksimetilceluloze, nātrija karboksimetilceluloze un magnija stearāts (stabilizētāji), silīcija dioksīds un mikrokristāliskā celuloze (pretsalipes vielas), ciānkobalamīns.