Tone™

Price From: 17,53 €

Pieejamība: Ir noliktavā

  • 60/120 TABLETES
  • NORMĀLA DZIRDE
  • DZERT PA 2 TABLETĒM DIENĀ

* Obilgāti aizpildāmie lauki

TONE
Beidzot trokšņi ausīs pazuda!

Ar vecumu saistītas izmaiņas

Ar vecumu saistītu dzirdes zudumu sauc par vecuma vājdzirdību (lot. presbyacusia). Visbiežākās sūdzības: grūti saprast, kad kāds runā klusi, un ir troksnis ausīs. Cilvēks mēdz pielāgoties zināma līmeņa dzirdes izmaiņām, bet viņš ļoti cieš no trokšņa ausīs un galvā. Troksnis paliek intensīvāks, kad cilvēks nogurst vai sanervozējas, tāpat vakaros vai klusā telpā. Troksnis var mocīt arī naktī. Bieži vecāki cilvēki sūdzas arī par stipriem vai mazāk izteiktiem galvas reiboņiem. Cilvēkiem, kuriem ir pavājinājusies dzirde, ir ļoti svarīgs viņu psiholoģiskais stāvoklis. Viņi bieži cieš no nomāktības, nemiera, satraukuma, nejūtas droši, mazāk piedalās sociālajā dzīvē. Daudz cilvēku cieš dzirdes zuduma dēļ, un vairākums mēģina noslēpt šo problēmu. Tas nav nekāds noslēpums – nevienam nepatīk justies citādam, negribas izsaukt apkārtējo smīnus, jo neesi pārliecināts, vai visu saproti, vai vienmēr sadzirdi, ko tev citi saka. Šī iemesla dēļ daudz cilvēku izvēlas problēmas neatzīšanu un apgalvo, ka viss ir „kā vienmēr“.

Normālai dzirdei ir nepieciešams normāls elektrolītu balanss. Visvienkāršākais elektrolītu balansa traucējums var būt par iemeslu tam, kāpēc dzirdat dažādas blakus skaņas, grūti saklausāt un brīžiem nesaprotat, ko saka citi, vai ir grūti dzirdēt un sarunāties trokšņainā vidē. Elektrolīti – tie ir dažādi sāļi un minerālvielas, kuras organismā veido elektroimpulsus. Elektrolīti organismam ir nepieciešami kā automobilim degviela. Bet iekšējās auss daļas ir īpaši jutīgas pret elektrolītu balansa izmaiņām.

Fakti par tabletēm Tone
Tone
tablešu sastāvā ir griķu, melleņu ogu, alpīnijas sakņu, apiņu pumpuru, ginku lapu ekstrakti, niacīns, kālijs un magnijs. Ginku lapu ekstrakts palīdz uzturēt perifēro asinsriti, kas ir svarīga labai elektrolītu mikrocirkulācijai un normālai dzirdei. Niacīns un magnijs ir nozīmīgi nervu sistēmas funkcionēšanai. Magnijs palīdz uzturēt normālu cilvēka psiholoģisko stāvokli un samazināt nogurumu. Magnijs tāpat palīdz uzturēt elektrolītu balansu. Normāla nervu sistēmas darbība, elektrolītu balanss un psiholoģiskais stāvoklis ir svarīgs visam organismam un normālai dzirdei. Tāpat ir svarīgs dažāds un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids

Dzeriet pa 1 tabletei rītā un pa 1 tabletei vakarā ēdienreizes laikā vismaz 2–3 mēnešus, lai uzturētu normālu nervu sistēmas darbību un elektrolītu balansu svarīgākajās auss daļās. Tāpat ir svarīgs daudveidīgs, sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

  1. Atsauksmi uzrakstīja Andris (Publicēta 12.06.16)

    Pasūtīju Tone, jo dzīvesbiedrei lielu jau ilgstoši diskomfortu sagādāja trokšņi ausīs, īpaši vakaros un naktīs, arī reiba un sāpēja galva. Medikamenti nespēja palīdzēt.
    Trīs nedēļas pēc Tone lietošanas sākšanas, palika skaidrāka galva, samazinājās galvas reibšana, palika skaidrāka domāšana, uzlabojās atmiņa, samazinājās trokšņi ausīs. Pasūtījām otru Tone iepakojumu, tagad pēc pusotra mēneša lietošanas dzīves kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies.


Uzraksti savu vērtējumu

Tu vērtē Tone™

Kā tu vērtē šo produktu? *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Vērtējums
AKTĪVAS VIELAS 2 tabletes
%NRV*
Griķu sēklu (Fagopyrum esculentum Moench) ekst. 5:1 400 mg  
Melleņu ogu (Vaccinium myrtillus L.) ekst. 5:1
100 mg
Apiņu pumpuru (Humulus lupulus L.) ekst. 5:1 100 mg  
Divdaivu ginka (Ginkgo biloba L.) 80 mg  
lapu ekstrakts (24 % flavonglikozīdi, 6 % terpēnlaktoni) (19,2 mg flavonglikozīdi, 4,8 mg terpēnlaktoni)  
Alpīnijas sakņu (Alpinia galanga L.) ekst. 5:1 40 mg

Kālijs
160 mg 8 %
Magnijs 150 mg 40 %
Vitamīns C 40 mg 50 %
Niacīns 27 mg 169%
*NRV- uzturvielu atsauces vērtība    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIETOŠANA
Vienu tableti no rīta un vienu tableti vakarā ar maltīti.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai un veselīgam dzīvesveidam. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 oC.

SASTĀVS
Kālija citrāts, griķu (Fagopyrum esculentum Moench.) sēklu ekstr., mikrokristāliskā celuloze (pretsalipes viela), magnija oksīds, dikalcija fosfāts (cietinātājs), melleņu (Vaccinium myrtillus L.) ogu ekstr., apiņu (Humulus lupulus L.) rogu ekstr., divdaivu ginka (Ginkgo biloba L.) lapu ekstrakts, trikalcija fosfāts (cietinātājs), alpīnijas (Alpinia galanga Hance.) sakņu ekstr., askorbīnskābe, magnija stearāts (stabilizētājs), nikotīnamīds, šķērsšūtās karboksilmetilcelulozes nātrija sāls (stabilizētājs).