Tālruņa zvans no aptiekas

Reiz pasaulē lielākā aptieku tīkla produktu kategorijas speciālists no ASV pēkšņi piezvanīja „New Nordic“ direktoram: „Ja savā skandināvu produktu sortimentā Jums ir tabletes matiem, kuras ir iedarbīgas, mēs vēlētos tās redzēt pie sevis!“ Kādēļ tāds plašs aptieku tīkls savā sortimentā vēlētos iegādāties un tirgot tabletes, kuras izgatavotas citā Atlantijas okeāna pusē, ja arī šeit (ASV) ir ļoti daudz dažādu veselības produktu izgatavotāju?

„New Nordic“ tika izveidots Zviedrijā, kur cilvēki dzīvo dabas ieskauti un kuri vēlas saglabāt veselību, lietodami un veidodami dabīgus produktus, izmantojot dabas spēkus. Vai vienmēr vajag atteikties no aktīva dzīves vieda, ja sāp locītavas vai muskuļi, ja Jūs vienkārši sajūtat enerģijas trūkumu? „New Nordic“ tā nedomā. „New Nordic“ tic, ka dabīgie produkti no dabas avotiem spēj piešķirt enerģiju, palīdzēt saglabāt veselību un uzlabot dzīves kvalitāti.

„New Nordic“ veidotāji, vēloties radīt izmaiņas, un ar savu vīziju, izmantojot neparastos dabas spēkus, vēlas cilvēkiem sniegt vairāk veselības un enerģijas, ir noteikuši mērķi veidot progresīvus un daudz efektīgākus dabīgos preparātus. „New Nordic“ prioritāte ir dabīgi preparāti, kas, vadoties pēc uzticamiem zinātniskajiem pētījumiem, pat vecāka gadagājuma cilvēkiem sniedz vairāk enerģijas un veicina aktīvu dzīvi. „New Nordic“ pēta, atlasa un analizē augu sastāvdaļas, vadoties pēc zinātniskajiem pētījumiem un stingrām kvalitātes prasībām. Šis atbildīgais viedoklis ir „New Nordic“ preparātu veidošanas un ražošanas pamats. „New Nordic“ atlasa un analizē, mācās un pieredzi smeļas no vietējiem iedzīvotājiem, kas paši lieto šos vērtīgos ārstniecības augus. „New Nordic“ ir pārliecināts, ka patiesais progress slēpjas zinātniskos pētījumos, savukārt daba un tās resursi ir spēcīgs ierocis, cīnoties ar dažādām veselības problēmām.

„New Nordic“ ir novatoriska kompānija, kas domā citādāk. „New Nordic“ ir ne tikai uzkrājis praktisko pieredzi, pētot ārstnieciskos augus, bet arī regulāri meklē jaunas augu izejvielas, kuras var ne tikai papildināt ikdienas uzturu, bet arī aktivizēt cilvēka orgānu dzīvotspējas procesus. Visus savus produktus „New Nordic“ izgatavo Skandināvijā, modernākajās farmācijas rūpnīcās. Par to ir atbildīgi talantīgi un ļoti kvalificēti speciālisti. „New Nordic“ komandai ir raksturīgs uzņēmīgums, starptautiska orientācija, šīs uzņēmums novērtē veselīgu dzīvesveidu. Kompānija vadās pēc skandināvu vērtībām, savukārt tās būtību veido tiekšanās sasniegt rezultātus un personiskā pilnveidošanās.

Kad tika nolemts aptiekās izplatīt „New Nordic“ produktus, aptiekas varēja būt drošas, ka lietotājiem pārdos produktus, kuri izveidoti saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem. Šodien „New Nordic“ tabletes matiem „Hair Volume“, kurās ir matu augšanai svarīgais ābolu ekstrakts, ir zināmas miljons lojāliem lietotājiem un tās tiek pārdotas vairāk nekā 30 valstīs. Kompānija ir līdere dabīgo produktu, kas paredzēti veselībai un skaistumkopšanai, nozarē. Tādēļ, ja vēlēsieties iegādāties tabletes matiem, acīm vai ādai, meklējiet iepakojumu ar ekskluzīvo logotipu – sudraba koku. Tā ir augstākās kvalitātes, dabīguma, efektivitātes un drošības garantija. Esiet drošs, ka tas ir produkts, kas darbojas.